کتاب جدید

آیا روایت معتبری مبنی بر ولادت امیر مؤمنان علی علیه السلام در كعبه وجود دارد؟

نویسنده : علیرضا حسینی

جالب است وقتی به عمق استدلال آقایان نگاه کنی متوجه می شوی اگر این روایات و اخبار واحد یا ضعیف (که در کتب خود برادران تشیع صفوی هم وجود دارد ) را از حضرات بگیری ، سند و مدرک و استدلال عقلی و تاریخی و قرآنی معتبر دیگری در دست ندارند و آنگاه انسان از خودش سئوال می کند آیا می شود بر پایه ی ِقصه و حدیث واحد یا ضعیف ، یک اعتقاد دینی را بنا کرد و خود را روانه جهنم نمود ؟ اکنون من در این مقاله یِ کوتاه یکی از استدلال های حضرات را به عنوان نمونه می آورم و روش آقایان را در استفاده از حدیث ، جهت مغالطات تاریخی بررسی می کنم . خواننده عزیز توجه داشته باشد که سایر استدلالات و شبهات حضرات در موارد دیگر نیز مانند همین مورد است و همین دوز و کلکها در مورد سایر مسائل تاریخی و عقیدتی نیز به کار می رود . متن مقاله به صورت کامل و بدون یک واو کم و زیاد از سایت معتبر ولی عصر به فرماندهی آقای قزوینی آورده شده است ( البته ما امیدواریم سایت ولیعصر پس از انتشار مطلب حاضر ، پاسخ خود را دستکاری یا حذف و اضافه نکند و اگر دین ندارد لااقل شجاع و آزاد مرد باشد و تحت پوشش هر بهانه ای دست به ترکیب این قسمت در سایت خودشان نزند و قضاوت آزاد را بعهده ی خود مردم بگذارد)

دانلودکتاب

مذهب حدیث - روش پاسخ به سفسطه و مغاطله
پاسخ به شبهات قزوینی

نویسنده : علی حسین امیری

مطالب کتاب حاضر مربوط می شود به پاسخ و بررسی پیرامون شبهات جناب دکتر محمد حسینی قزوینی که در نزد شیعیان از جایگاه علمی والایی برخوردار است و خود را مجری اوامر آقای مکارم شیرازی معرفی می‌کند و همیشه خود را برای هر گونه مناظره ای با علمای اهل سنت آماده می‌داند و در واقع ایشان نماینده اهل تشیع صفویه می‌باشند. بنابراین وقتی پاسخ این شخص داده شود، دیگر ساير مدعیان تشیع و دکانداران و سایت‌ها و وبلاگهای بی شمار فیلتر نشده و آزاد، حرفی برای گفتن نخواهند داشت و باید در بطلان عقایدشان مطمئن شوند. اینجانب نیز قبلا همچون جناب قزوینی شیعه شاه عباسی بودم، ولی پس از تحقیق و مطالعه به پوچ بودن چنین مذهبی پی بردم و بدون تعصب عقاید ضاله آنرا به دور انداختم، کاری که برای امثال قزوینی ظاهرا از روی لجبازی یا تعصب یا کِبَر سن، غیرممکن شده است.

دانلودکتاب

پاسخ به شبهات محمد قزوینی حسینی
آخرین سرخاب و سفید آب – مراجع شیعه پاسخ نمی دهند

نویسنده : علی حسین امیری

خورشيد حق دميد
اي کور آفتاب

پاسخ نمي دهي
ابليس بي جواب

سرخاب مي کنم
گر پاسخم دهـي

خاموش مي شوم
خود نيـز آگهـي

دانلودکتاب

آخرین سرخاب و سفیدآب
کتاب تصویری افشای دو طرح جدید حکومت ضد دینی

نویسنده : علیرضا حسینی

آری به طور کلی اگر در ایران کسی سخنی توحیدی و در خصوص کفریات و شرکیات آخوندها بزند می شود وهابی و اگر وارد مقوله های سیاسی شود می شود : فراماسونر !
اکنون ما در این مقاله به صورت بسیار خلاصه و مختصر می خواهیم دقیقا مانند شیوه و روش خود آقایان ثابت کنیم که حضرات ، نئونازی و دنباله رو هیتلر و دارای اهداف فاشیستی هستند و اتفاقا دلایل و تصاویر ما بسیار محکمتر و مستندتر از مدارک و اسناد مسخره آقایان است

دانلودنسخه وورد

دانلود نسخه پی دی اف

افشای دو طرح جدید حکومت ضد دینی
مصیبت نامه

سراینده : علیرضا حسینی

به غیر از حق توکل، شرک باشد
نباشد گر تعقل، شرک باشد

فروریزد بنای شرک در ظلم
که آغاز تزلزل، شرک باشد

دانلودکتاب

مصیبت نامه
منات (نقد و بررسی واقعه غدیر خم)

نویسنده: علی حسین امیری

چنانچه کذب ادعای شیعه مبنی بر خلافت بلافصل و من عندالله حضرت علی ثابت شود دیگر نیازی به ادامه بحثهای بی سر و ته بعدی نیست. دیگر گمراه بودن و دروغین بودن این مذهب روشن شده است و اینکه چه کسی به خانه فاطمه هجوم برده؟!! و چگونه ائمه علم غیب و عصمت دارند؟!! و چگونه امام زمان بیش از هزار سال است زنده است؟!! و چگونه نائبان او خمس مال مردم را چپاول می کنند؟!! و چگونه می توان روی قبور اولیاء قصر ساخت؟!! و غیره….، اینها دیگر نیازی به اثبات یا رد ندارد، چون پایه و اساس این خرافات یعنی خلافت الهی حضرت علی در غدیرخم دروغی بیش نبوده و معلوم است وقتی که نطفه چیزی با دروغ بسته شود چه سرانجامی خواهد داشت . برای خواننده گرامی لازم به تذکر است که اینجانب نیز خود روزی شیعه بوده ام ولی هم اکنون خرافات این مذهب را به دور افکنده ام و دیگر اهمیتی به بتهای فراوان آن نمی دهم و همه آنها را در قلب و روح خود شکسته ام و دیگر اثری از آنها باقی نیست.

دانلودکتاب
در اینجا سعی و کوشش بر این بوده که مسئله غدیرخم به تنهایی و بصورتی جداگانه مورد نقد قرار گیرد، چون همانطور که اشاره شد پایه و اساس شکل گیری عقاید شیعه می باشد

منات
دوباره سُرخاب و سفيد آب

نویسنده: علی حسین امیری

عوام و بازاريها در ايران در پاسخ مدعي، مثلي مي آورند با اين مضمون:
اگر چنين و چنان شد من ريش و سبيل خودم را مي تراشم و به جاي آن سرخاب و سفيدآب مي‌مالم. هر چند من در تمامي اين تحقيق از مراتب ادب اسلامي خارج نشدم ولي با كمال معذرت از آقايان خوارج حزب اللهي من نيز در صورتي كه آخوندها فقط به 10% سئوالات اين تحقيق، پاسخي عقلي و منطقي و قرآني و منطبق با شواهد مسلم و متواتر و معتبر تاريخي بدهند، حاضرم چنين كنم!!

دانلودکتاب
پس از تحریر کتاب نخست، مشاهده کردم که هر روز سوالات بیشتری در ذهنم شکل می گیرند و همچنان این سوالات بی پاسخ هستند و این یعنی بیشتر مطمئن می شدم که مذهب رافضی دارای گمراهی و انحراف است و در تضاد با اسلام است، بنابراین تصمیم گرفتم جلد دوم این کتاب را نیز تالیف کنم تا دیگران نیز از مطالب آن استفاده نمایند ، از خواهران و برادران شیعه و هموطن گرفته تا برادران ساده دل و بی اطلاع از اهل سنت، تا مبادا فریب تبلیغات دروغین رافضی های غالی را بخورند.

دوباره سرخاب و سفيد آب - ( آخوند ، پاسخ نمی دهد )
درد سر – خوارج را بهتر بشناسيم (تحریر چهارم)

نویسنده: علیرضا حسینی

دوستان! در اينگونه مباحث ، داشتن اسم ، مهم نيست و اسم نمي تواند معرف يک شخصيت يا يک طبقه باشد . مثلا به گوش شما مي رسد دختري اسمش نرگس است آيا نديده حاضريد با او ازدواج کنيد؟ مسلما نه! زيرا ممکن است بر خلاف اسمش ، چهره اي زشت داشته باشد! يا مثلا يک نفر اسمش سني است ولي قبرپرستي مي کند و يک نفر اسمش شيعه است ولي به قبرپرستي و ساير خرافات عقيده اي ندارد آيا مي توان گفت سني موحد است چون اسمش سني است و آن شيعه مشرک است چون اسمش شيعه است ؟ بسياري از مردم ما اين نکته را در مسايل ديني و سياسي و عقيدتي متوجه نمي شوند.

دانلودکتاب
اينگونه کتابها مانند آيينه اند اگر خری به آيينه نگاه کرد نبايد انتظار داشت که صورت فرشته در آن ظاهر شود!
خوارج ، قديمي ترين ، طولاني ترين و ماندگارترين دردسر تاريخ بشريتند!
خوارج چسبيده به دينند نه چکيده دين!
خوارج ، بزرگترين دردسر براي بشريت و من بزرگترين دردسر براي خوارجم !

درد سر - خوارج را بهتر بشناسيم (تحریر چهارم)
دادنامه ای برای تاریخ

مجموعه مقالات سیاسی علیرضا حسینی – زمستان تاریک 1388

تعدادی از این مقالات در سایت بالاترین امتیاز بالایی را از سوی کاربران دریافت کرد ان شاء الله مقبول خداوند نیز واقع شده باشد که : ان ارید الا الاصلاح.

دانلودکتاب

دادنامه ای برای تاریخ
تیر خلاص – جامعه شناسی شرک به روایت تصویر

توسط علیرضا حسینی و با همکاری علی حسین امیری

برادر و خواهر گرامي : مي تواني مقلد باشي تا مانند کافران و مشرکان به دوزخ برسي !
مي تواني محقق باشي که بايد قيد سرت و وقتت و کل زندگيت را بزني !
و مي تواني خيلي راحت اين تحقيق را مطالعه کني و به بهشت برسي ! اگر کسي خلاف آنرا با آيات قرآن و عقل و منطق براي تو ثابت کرد اين تحقيق را به سطل آشغال بينداز و اگر کسي پاسخ نداد که قطعا پاسخ نخواهد داد آنگاه عقل خودت را قاضي کن و بين بهشت و جهنم يکي را انتخاب کن و مطمئن باش در روز قيامت , آخوند نه تنها به داد تو نمي رسد بلکه خودش نيز دربه در به دنبال سوراخ موش مي گردد .
مردم ايران حاضرند بميرند ولي کتاب نخوانند . پس هر بلايي که سرتان بياورند حقتان است !
آيا تماشا کردن عکس هم مشکل است ؟!

دانلودکتاب


دانلود غیر مستقیم بصورت فشرده در یک فایل


دانلود مستقیم در دو فایل مجزا بصورت پی دی اف: جلد اولجلد دوم


دانلود غیر مستقیم در دو فایل مجزا بصورت فشرده: جلد اولجلد دوم


دانلود در پنج قطعه هفت مگابایتی: 12345


دانلود در ده قطعه سه و نیم مگابایتی: 12345678910


مشاهده صفحات کتاب بصورت جداگانه بدون نیاز به دانلود


تیر خلاص - جامعه شناسی شرک به روایت تصویر
پاسخهای کوبنده به شبهات خرافیون

گرداوری مجموعه مقالات وبسایت اسلام تکس توسط پیام نیکبخت

نبرد حق و باطل تا قیام قیامت ادامه دارد. هر اندیشه و تفکری خود را بر حق دانسته دیگران را در گمراهی و جهالت می‌پندارد و تلاش می‌کند به گونه‌ای حقانیت خود را با شک و شبهه پراکنی و ایراد گیری از افکار و اندیشه‌های دیگران ثابت کند. واین تنها دین مبین اسلام است که با پایه‌های سترگ و محکمی که در کوه استوار حقانیت دارد از هیچ طوفانی واهمه و هراسی ندارد. (اسلام تکس)

دانلودکتاب

پاسخ های کوبنده به شبهات خرافیون
بن بست – تقدیم به تمام فریب خوردگان نظام ولایت

اثر استاد علی حسین امیری

در این کتاب، شما داخل یک بن بست قرار می گیرید! تَه این بن بست، دیوار بلند خرافه و تعصب و کینه توزی سر به فلک کشیده است! سعی نکن از آن بالا بروی چون روی دیوار، شیطان نشسته تو را می گیرد و به پشت دیوار که جهنم است پرتاب می کند! اما این سوی بن بست: می توانی فقط با یک اعتراف کوچک، بازگردی! برادر عزیز من، این سو تولدی دوباره است و حیاتی ابدی با روشنایی قرآن و عقل و خداوند با تمامی فرشته گانش، و یک میلیارد مسلمانان جهان، بروی تو آغوش گشوده اند. برادر! چندان دشوار نیست. اندکی تعقل می خواهد و پا گذاشتن روی هوای نفس! و قبول این باور سخت که عمری به ما دروغ گفته اند! برخیز ای خواهر و برادر! به جای نوشتن ردیه برخیز و شیطان و انگلستان و صهیونیست را ناامید کن. ما منتظر اتحاد واقعی هستیم نه هفته وحدت نمایشی! برخیز! برخیز! برخیز …..

دانلودکتاب

فهرست مطالب کتاب:
پاسخ به ردیه سرخاب و سفیدآب
ميزان اعتبار حديث در فهم سنت پيامبر(ص)
سخنان ارزشمند از فیلسوفان
سخنان بزرگان و امامان و علماء و سیاستمداران شیعه از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی
روابط خوب و بسیار صمیمی بین حضرت علی و خلفا
مختصری از اشتباهات محققین شیعه
آیاتی چند از کلام الله مجید
روش تحقیق و پژوهش تاریخی
آخرین سخن ها
رجال الشيعة في أسانيد السنّة

بن بست - تقدیم به تمام فریب خوردگان نظام ولایت
تلنگر – گفتگوی طنزی که از هر جدی جدیتر است

اثر استاد علی حسین امیری

شكي نيست كه زبان طنز يكي از روشهاي موثر در امر تبليغ است و حتي در سخن بسياري از بزرگان ديني نيز بكار رفته است. در کتابی که پیش رو دارید از همین شیوه استفاده شده است و عقاید اشتباهی که در میان مسلمین وجود دارد با زبانی طنز بیان شده است تا بلکه تلنگری به مغز بعضی ها وارد شود و از راه اشتباهی که در پیش گرفته اند بازگردند و به همین علت نیز نام کتاب تلنگر می باشد.

دانلودکتاب

تلنگر - گفتگوی طنزی که از هر جدی جدیتر است

Advertisements

یک پاسخ to “کتاب جدید”

 1. منادی Says:

  با عرض سلام.
  یک مسئله در رابطه با کتاب تیر خلاص وجود دارد که می خواهم بیان کنم:
  از لحاظ موضوعی و مطالب تا آنجایی که مطالعه نموده ام مشکل خاصی متوجه نشده ام فقط در مورد تصاویر این را باید عرض کنم که نشان دادن تصویری خیالی از پیامبر که هیچ گونه سندیتی ندارد خود دارای اشکال است و تکرار کار خوارج در رابطه با تصاویر ائمه است. (چه در کتاب و چه در فیلم) و خواهشمندم که این تصاویر را حذف نمایید
  با تشکر
  منادی


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: